Dostawa

Dołożymy wszelkich starań by Twoje zakupy dotarły do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień złożonych w dni robocze do 12:30 staramy się wysłać jeszcze tego samego dnia. Nie gwarantujemy jednak wysyłki zamówienia tego samego dnia! Czasami jednak z racji wyprzedaży lub specjalnych akcji dostawa może się wydłużyć do kilku dni roboczych. Informacje na temat swojej przesyłki możesz sprawdzić na stronie internetowej lub infolinii firmy kurierskiej podając numer listu przewozowego, który otrzymasz mailowo.

Koszt dostawy

Do odwołania obowiązuje darmowa dostawa standardowa przy zamówieniach powyżej 100 zł dla płatności internetowej oraz 150 zł dla płatności przy odbiorze. Przesyłki w sklepie internetowym CARRY realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Standardowy koszt dostawy wynosi: 11,99 zł dla płatności internetowej oraz 13,99 zł dla płatności przy odbiorze.

Przesyłki wysyłane są w dni robocze. Jeśli kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, będzie próbował drugi raz dostarczyć zamówienie o uprzednio ustalonej telefonicznie godzinie. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia, przesyłka zostanie odesłana do sklepu internetowego.

Płatność

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • "za pobraniem" - za swoje zakupy zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki (dostępne dla przesyłki kurierskiej)
  • "płatności internetowe" - po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę wybranego banku, gdzie będzie można dokonać płatności.

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Uwaga!
Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Płatności zawsze dokonywane są poprzez serwis Przelewy24.pl.
Kupując w naszym sklepie, możesz skorzystać z następujących płatności online:

Obsługiwane banki